Kampanje

Toshiba kampanje. Varmepumpe på ønskelisten? KAMPANJE! Toshiba Shorai er designet og utviklet for det nordiske markedet og har høy avgitt varmeeffekt ved lave utetemperaturer. 35-modellen avgir hele 3600 W ved -15 °C, har energimerket A++ og en SCOP på 4,6. Shorai er utstyrt med blant annet LED-belysning, peisfunksjon og vedlikeholdsvarme (5 - 13 °C). Kan styres via Toshiba Wifi (tilbehør). GRATIS BEFARING Ta kontakt, så hjelper vi deg å finne den Toshibamodellen som passer for deg og din bolig! Vi tilbyr gratis befaring, uforpliktende tilbud og F-gass- sertifisert service ved behov. TOSHIBA SHORAI 25 NÅ KUN 19 990,- inkl. standard montasje Kampanjen varer så langt lageret rekker. KONTAKT OSS I DAG! 33 01 94 40 / post@vvsrorleggern.no

VVS Rørlegger’n Tønsberg AS

VVS Rørlegger´n Tønsberg AS er et rørleggerfirma som ble etablert i 1997, firmaet holder til i Semsbyveien 84, i nye egne lokaler. VVS Rørlegger´n Tønsberg har vært tilbyder i Oljefri siden 2014, som er en anbefalt leverandør av fornybar energi.

Vi er totalt 16 ansatte med bred erfaring og kompetanse på varme, varmepumper, sanitæranlegg, sprinkler, vanntåke, baderom, våtrom, rehabilitering, serviceteknikere på F-Gass ordninger, kjøleteknikker, samt egne flisleggere, i tillegg leverer vi alle typer varmepumpeløsninger og solfangere til hele fylket.

Se priser

Tjenester

Nybygg & installasjon

Rehabilitering

VARME / VARMEPUMPER

ReferanseR

Foyn Handelshus

Varmeanlegg, kjøling, sprinkler, sanitæranlegg, oppdrag ca. 10 millioner.

Tjøme Kommunehuset

Levert væskevann, varmepumpe 33 kw og oljekjele 100 kw. Anbud på 1,5 millioner.

Tønsberg Svømmehall

Varmeanlegg. Størrelse på oppdrag ca. 1 million.

Jarlsberg Hovedgård

Varme til kolonnesal, radiatorer og EL-kjele.

Kontakt oss

Ansatte

Morten Eriksen

Daglig leder
90055288
Morten@vvs-rorleggern.no

Marthe S. Eriksen

Kontorsjef
93247146
Marthe@vvs-rorleggern.no

Nicolai Nøkleby

Formann
93260932
Nicolai@vvs-rorleggern.no

Thor Egil Fure Hansen

Prosjektansvarlig / Varmepumper
41636779
Thor@vvs-rorleggern.no

Allan Tinnion

Varmetekniker
91321746
Allan@vvs-rorleggern.no

Ole Fredrik Haraldsen

Varmetekniker / Rørlegger
Tlf 41639159
Olefredrik@vvs-rorleggern.no

Kenneth Lerdahl

Varmetekniker / Rørlegger
Tlf 93265695
Kenneth@vvs-rorleggern.no

Marek Zadlowski

Murer / Flislegger
Tlf 92222442

Tony Karlsen

Rørlegger
48090548
Tony@vvs-rorleggern.no

Torstein Balto

Rørlegger
90803641
Torstein@vvs-rorleggern.no

Pål Andreas Bryng

Rørlegger
91137640
Paal@vvs-rorleggern.no

Per Ove S. Gran

Rørlegger
41620039
Per.ove@vvs-rorleggern.no

Vetle Wivestad Hestnæs

Rørlegger Lærling

Lars Christian Helleberg

Rørlegger voksenlærling
91392926
Lars@vvs-rorleggern.no

12 + 3 =

Du finner oss her

Semsbyveien 84, 3170 Sem

VVS Rørleggern Tønsberg AS